Zapraszamy firmy i instytucje do zakupów on-line za pomocą systemu B2B, którego udostępniamy zarejestrowanym klientom.
do tego skorzystaj z opisu:

Zalety korzystania z Naszego systemu

 • Błyskawiczny dostęp do bazy kilkudziesięciu tysięcy produktów

  Szerokie możliwości błyskawicznego i nieskomplikowanego dostępu do systemu zakupów internetowych. Nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, dzięki czemu można z niego korzystać za pośrednictwem każdej przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę.

 • Intuicyjna obsługa Systemu

  Przejrzysty interface gwarantuje łatwość obsługi niezależnie od posiadanej wiedzy informatycznej. Jednocześnie system spełni oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów. System posiada porównywarkę cenową ułatwiającą wyszukiwanie ofert najatrakcyjniejszych cenowo produktów wraz z opisami technicznymi i zdjęciami. Dodatkowym atutem tego rozwiązania są dedykowane narzędzia do wyszukiwania i zamawiania pamięci, materiałów eksploatacyjnych czy licencji na oprogramowanie.

 • Bezpieczeństwo transakcji

  Mamy świadomość, jak ważna jest dziś poufność danych, dlatego też najnowsze technologie, mechanizmy zabezpieczeń i uprawnień oraz protokoły szyfrujące SSL wykorzystane w systemie, gwarantują bezpieczeństwo przesyłanych informacji i dokonywanych transakcji.

 • Śledzenie i historia zamówień

  Korzystamy z usług największych firm spedycyjnych w Polsce, dzięki czemu zapewniamy szybką i profesjonalną dostawę w atrakcyjnej cenie.
  Użytkownicy systemu mogą śledzić w systemie status zamówienia a także historię wszystkich poprzednich zakupów.